Září 2012

Day 30 - Saddest character death

27. září 2012 v 10:53 | Patty
Touto otázkou končí celé meme 30 Days of Television. Najdete ho v menu, v samostatné rubrice Memes. A za nějakou dobu můžete očekávat nějaké další meme :)


FRED BURKLE > ANGEL
U téhle otázky jsem nemusela dlouho přemýšlet. Fred mě napadla okamžitě. Scéna, ve které Fred umře a stane se z ní démon, Illyria. U téhle scény jsem opravdu brečela, navíc Fred byla jedna z mých nejoblíbenějších postav a scéna to je tak strašně smutná, že to ani jinak nešlo. A já do poslední chvíle opravdu doufala, že ji zachrání.

Day 29 - Current tv show obsession

27. září 2012 v 10:41 | Patty

ONCE UPON A TIME
I když, do této otázky vlastně spadají tak trochu všechny seriály, které momentálně sleduji.

Day 28 - First tv show obsession

27. září 2012 v 10:30 | Patty

BUFFY THE VAMPIRE SLAYER
Rozhodně Buffy. A to od té doby, co ji začala televize Nova poprvé vysílat.

Day 27 - Best pilot episode

24. září 2012 v 20:03 | Patty
ONCE UPON A TIME

MOONLIGHT

Day 26 - OMG WTF? Season finale

22. září 2012 v 17:24 | Patty
FRINGE 3x22 THE DAY WE DIED
Peter se postaví svému osudu, vleze do stroje a ocitne se v budoucnosti (o 15 let později), v roce 2026, kde musí čelit nadcházejícímu konci světa jako následku zničení alternativního vesmíru.


Největší a nejlepší WTF finále série se zároveň největším WTF cliffhangerem, který jsem kdy viděla. Snad stačí, když řeknu, že jsem ještě 15 minut po skončení dílu sbírala čelist ze země.
Můžete se také podívat na movie trailer, který byl speciálně k této epizodě utvořen, ale upozorňuji, že video obsahuje dost zásadní SPOILERY!!Day 24 - Best quote

20. září 2012 v 13:58 | Patty

Ah, gravity. Thou art a heartless bitch. Sheldon Cooper (TBBT)

Day 23 - Most annoying character

19. září 2012 v 10:33 | Patty
Tohle je docela těžká otázka, protože v každém seriálu se nějaká ta otravná postava najde. Ovšem znám seriál, který je přehlídkou otravných a příšerných postav. V čele tohoto zástupu stojí ta nejotravnější postava na světě.


Elena Gilbert > THE VAMPIRE DIARIES
K tomuto "veledílu" se snad ani nemá cenu moc vyjadřovat. Něco tak hrozného už jsem dlouho neviděla. Neznám totiž seriál, u kterého by se mi stalo, že bych po pár dílech měla chuť pozabíjet polovičku hlavních postav. Elena je z nich ovšem ta nejhorší. Pitomá, otravná a naivní *****, kterou jsem měla chuť chytit pod krkem pokaždé, když otevřela pusu. A jenom se divím, že není blondýna. Zatím si to tam nikdo neuvědomil, ale tím největším problémem nejsou upíři, vlkodlaci nebo jakouže havěť tam ještě chovají, ale je to právě Elena. Kdyby z ní některý ze Salvatorů udělal mastný flek, bylo by na světě krásněji :-D

Když už jsem u toho, v TVD není otravná jen Elena, mimo jiné nesnáším také Stefana, Matta, Bonnie, Jeremyho. A přesně proto, jsem se na TVD přestala po první sérii dívat :-D

Day 22 - Favorite series finale

18. září 2012 v 10:28 | Patty
7x22 BON VOYAGE

Gilmore Girls. Tenhle seriál mám opravdu ráda a jeho finále je mým oblíbeným. Konec je krásný a zároveň smutný. Vše končí tam, kde to začalo. Rory dostala práci jako reportérka a tak má odjet sledovat kampaň Baracka Obamy. Brzy ráno před jejím odjezdem sedí Rory a Lorelai v prázdném bistru u Luka, pijí kafe a povídají si. Přesně jako na konci pilotního dílu. Konec seriálu.

Day 21 - Favorite ship

17. září 2012 v 13:00 | Patty
Booth and Brennan > BONES