Říjen 2012

Currently Reading | Catching Fire - Suzanne Collins

22. října 2012 v 16:21 | Patty |  reading

Originální název: Hunger Games: Catching Fire
Český název: Vražedná pomsta
Série: Hunger Games (2.díl)
Autor: Suzanne Collins

Anotace:
Jste hladoví po dalším strhujícím čtení? Napínavý příběh dobrodružství, útlaku a romantiky pokračuje!

Katniss dosáhla vítězství v Hladových hrách aktem vzdoru proti všemocnému Kapitolu a jeho krutým pravidlům. Katniss s Peetou očekávají pomstu mocných. Překvapivé výsledky zápasu v drsné reality show však povzbudily obyvatele země Panem, aby se postavili k odporu, a v krajích se formuje odboj. Podaří se zabránit krvavému střetnutí, jehož důsledky by byly víc než hrozivé?

Avatars: Lucy Hale, Arrow

21. října 2012 v 16:34 | Patty |  news
Včera jsem si postahovala nějaké akce do GIMPu (a já už myslela, že takovéhle skvělé věcičky existují jen do photoshopu) a tak jsem je musela hned vyzkoušet. Udělala jsem tedy pár avatarů. První set, který čítá 6 avatarů, je s Lucy Hale, ten druhý o sedmi avatatech je z nového seriálu CW - Arrow. Po dvou dílech můžu říct, že ten seriál úplně zbožňuju! Sledovanost má skvělou, takže snad se nemusím bát, že mi ho po první sérii zruší. Skvěllý tah, CW. Beauty and the Beast, to je jiná, naprostá katastrofa. Pilotní díl mi stačil :-D


avatars > Arrow

21. října 2012 v 16:34 | Patty

avatars > Lucy Hale

21. října 2012 v 16:33 | Patty

Currently Reading | Before I Fall - Lauren Oliver

13. října 2012 v 16:52 | Patty |  reading

Autor: Lauren Oliver
Originální název: Before I Fall
Český název: Chvíle před koncem

Anotace:
Co kdyby vám zbýval jen jeden den života? Co byste dělali? Koho byste políbili? A jak daleko byste zašli, abyste se zachránili?

Samantha Kingstonová má všechno: kluka, o kterého by stála snad každá, tři úžasné nejlepší kamarádky a prostě všechno nej na střední škole Thomase Jeffersona - od nejlepšího stolu v jídelně až po nejlepší parkovací místo. Pátek 12. února by měl být jen další z řady dnů jejího perfektního života.

Místo toho se ukáže, že je to den poslední…

Wallpapers

1. října 2012 v 17:33 | Patty |  news
Po vyčerpání všech dnů z meme 30 Days of Television jsem tu s wallpaperovou aktuálkou. Pomalu ale jistě se začínají rozjíždět všechny nové díly seriálů, které sleduji, což určitě zužitkuji při tvorbě wallů do další aktualizace.
(po kliknutí na obrázek se Vám wally zobrazí v plné velikosti)

Fandom: BtVS/Supernatural
Dimensions: 1280 x 800
Poslední dobou se mi nápad crossoverových wallů zalíbil, takže wally s crossoverovou tématikou se v aktualizacích budou nejspíše vyskytovat dost často. Už jsem také uvažovala o Buffy/The Vampire Diaries. Co vy na to?

Fandom: BtVS/Supernatural
Dimensions: 1280 x 800Fandom: Buffy the Vampire Slayer
Dimension: 1280 x 800


Fandom: Fringe
Dimensions: 1280 x 800
V pátek byl odvysílán první díl závěrečné 5. série Fringe. Asi jsem jedna z mála, ale tenhle skok a obrat v ději se mi vážně líbí. No a protože se s novou sérií objevily také nové promo fotky postav, je tohle první z řady wallů s touto tématikou.

Fandom: Actresses
Dimensions: 1366 x 768
Už před delší dobou mě Lucy poprosila o nějaký wall na plochu jejího notebooku se Sarah Michelle Gellar. Tady je výsledek:)Nakonec ještě jedna signatura a jeden blend. Před pár týdny jsem zúčastnila dalšího kola graphic week u Lizzie (signatura s The Vampire Diaries - druhé místo) a graphic challenge na stránce squib.blog.cz (blend s Anne Hathaway - první místo).

imagebam.com imagebam.com