news

Nový layout

26. listopadu 2012 v 21:06 | Patty
Stránka už nutně potřebovala nový layout a tak jsem se rozhodla, že po delší době vytvořím opět něco svého. Nevím jak vy, ale já jsem se záhlavím naprosto spokojená :-D Je to trochu něco jiného, než na co jste ode mě byli zvyklí, ale snad je to příjemná změna :) A vidím to tak, že tu layout zůstane hodně dlouho, protože nastavování, to není nic pro mě :-D Menu ještě úplně není hotové, dodělám ho zítra :)

Blog o seriálu ARROW

4. listopadu 2012 v 14:13 | Patty
Dnes žádná grarika, přišla jsem Vám totiž oznámit, že jsem se rozhodla (po dlouhé úvaze) založit si blog o novém seriálu CW ARROW. Já ten seriál prostě žeru a jelikož žádná česká stránka (alespoň ne žádná kvalitní) o něm neexistuje, rozhodla jsem se to napravit. Pokud tedy tento seriál sledujete nebo máte v plánu začít ho sledovat, budu jedině ráda, když mou stránku přijdete navštívit. Blog už je plně funkční, jediná věc, která se ještě dodělává je webová galerie, ale to je jen maličkost.
Na stránku se dostanete kliknutím na obrázek výše a nebo kliknutím na odkaz >>> ARROW-WEB.BLOG.CZ

Avatars: Lucy Hale, Arrow

21. října 2012 v 16:34 | Patty
Včera jsem si postahovala nějaké akce do GIMPu (a já už myslela, že takovéhle skvělé věcičky existují jen do photoshopu) a tak jsem je musela hned vyzkoušet. Udělala jsem tedy pár avatarů. První set, který čítá 6 avatarů, je s Lucy Hale, ten druhý o sedmi avatatech je z nového seriálu CW - Arrow. Po dvou dílech můžu říct, že ten seriál úplně zbožňuju! Sledovanost má skvělou, takže snad se nemusím bát, že mi ho po první sérii zruší. Skvěllý tah, CW. Beauty and the Beast, to je jiná, naprostá katastrofa. Pilotní díl mi stačil :-D

Wallpapers

1. října 2012 v 17:33 | Patty
Po vyčerpání všech dnů z meme 30 Days of Television jsem tu s wallpaperovou aktuálkou. Pomalu ale jistě se začínají rozjíždět všechny nové díly seriálů, které sleduji, což určitě zužitkuji při tvorbě wallů do další aktualizace.
(po kliknutí na obrázek se Vám wally zobrazí v plné velikosti)

Fandom: BtVS/Supernatural
Dimensions: 1280 x 800
Poslední dobou se mi nápad crossoverových wallů zalíbil, takže wally s crossoverovou tématikou se v aktualizacích budou nejspíše vyskytovat dost často. Už jsem také uvažovala o Buffy/The Vampire Diaries. Co vy na to?

Fandom: BtVS/Supernatural
Dimensions: 1280 x 800Fandom: Buffy the Vampire Slayer
Dimension: 1280 x 800


Fandom: Fringe
Dimensions: 1280 x 800
V pátek byl odvysílán první díl závěrečné 5. série Fringe. Asi jsem jedna z mála, ale tenhle skok a obrat v ději se mi vážně líbí. No a protože se s novou sérií objevily také nové promo fotky postav, je tohle první z řady wallů s touto tématikou.

Fandom: Actresses
Dimensions: 1366 x 768
Už před delší dobou mě Lucy poprosila o nějaký wall na plochu jejího notebooku se Sarah Michelle Gellar. Tady je výsledek:)Nakonec ještě jedna signatura a jeden blend. Před pár týdny jsem zúčastnila dalšího kola graphic week u Lizzie (signatura s The Vampire Diaries - druhé místo) a graphic challenge na stránce squib.blog.cz (blend s Anne Hathaway - první místo).

imagebam.com imagebam.com

Gold Award from Lizzie

13. srpna 2012 v 11:48 | Patty
Dnes to nejsou žádné wally, pouze jeden blend, který jsem posílala do GRAPHIC WEEK, který pořádá Lizzie. Umístila jsem se na prvním místě, což mě moc, MOC potěšilo :)

Lizzie už zveřejnila zadání na tento týden, momentálně jde o signaturu s promo fotkami k 3. sérii The Vampire Diaries. Pokud máte čas a chuť, můžete se také zapojit :) Podrobnější informace o fotkách, velikosti signatury atd. najdete na grafické stránce u Lizzie >>> wineas.blog.cz

Pro zobrazení plné velikosti blendu klikněte na obrázek


Wallpapers

3. srpna 2012 v 14:06 | Patty
Jsem tu s tou slíbenou aktualizací. O něco později, než jsem původně zamýšlela, ale znáte to, lenost je pěkná mrcha :-D Před pár dny jsem brouzdala po youtube a narazila jsem na tohle video, s párem Buffy/Dean. Nápad se mi dost zalíbil a tak je dnešní aktualizace s půlky crossoverová :)
Hanna/Caleb - Pretty Little Liars
Secret - Pretty Little Liars
Buffy/Dean - Buffy the vampire slayer/Supernatural
Buffy/Dean - Buffy the vampire slayer/Supernatural

Wake up layout

24. července 2012 v 18:10 | Patty
Chtěla jsem změnu a jelikož jsem na tvorbu layoutů a jejich nastavování (to především) úplně levá, brouzdala jsem po internetu a hledala něco vhodného. Měla jsem štěstí a narazila jsem na stránku super talentované Freezy, která má na svědomí tento překrásný layout :)

Co se týká grafiky, nějakou mám rozdělanou, takže brzy můžete čekat další aktualizaci :)

There were moments of gold and there were flashes of light...

10. července 2012 v 14:54 | Patty
Odjíždím na pár dní na chatu a tak tu pro Vás mám další várku wallů. Mimochodem, wally na přání stále platí (viz tento článek). Také jsem zveřejnila seznam knih, které jsem přečetla, takže se můžete inspirovat :)

Všechny wally jsem udělala podle vašeho přání. I když tedy seriál How I Met Your Mother nesleduji. Nikdy jsem nechápala, proč se tolika lidem HIMYM líbí. Ehm..vlastně mám pocit, že jsem jediná, která má opačný názor. Viděla jsem necelou 1.sérii a přišlo mi to spíše trapné než vtipné a jediná postava, která mě zaujala byl Barney. Ostatní mi lezli strašně na nervy, v čele s Marshallem, které ho jsem absolutně nemohla vystát (stejně tak jako toho herce) :-D Nic proti Alyson Hannigan, mám ji ráda, ale jako Lily byla tak akorát na klepnutí paličkou do hlavy. Nicméně, udělala jsem k HIMYM dva wally, protože promo fotky mají vydařené :)

Během dvou dnů jsem dokoukala celou 7.sérii Supernatural. Hlavně poslední díly byly perfektní. Z velké části za to může návrat Castiela, i když je chudák tak "trochu" blázen :-D Jen doufám, že ho v 8.sérii budeme vídat častěji než doposud. Už se nemůžu dočkat.

Tímto se s Vámi na pár dní loučím :)

Design 0.2

5. července 2012 v 21:14 | Patty
Vyměnila jsem design. Ten minulý tu spíše byl jen tak provizorně, protože se mi na rychlo nechtělo nic vytvářet. I tenhle je vlastně jen taková rychlovka, použila jsem jeden svůj wall k seriálu Once Upon a Time a také jsem přidala pár věcí do menu :)

Quinn: You can't change your past. But you can let go and start your future.

28. června 2012 v 19:26 | Patty
Včera jsem úspěšně vykonala poslední zkoušku a tak mám konečně taky volno :)

Slíbila jsem častější aktualizace a to plním :) Minulá aktuálka byla co se wallů týče celá věnována Once Upon a Time. Tentokrát je na řadě Glee. Z finále 3.série jsem byla dost zklamaná. Finnovo hloupé rozhodnutí a navíc to na konci tak trochu vyznělo jako by byl celý seriál jen o Rachel. Ne, že bych ji neměla ráda, to naopak, jen mi to trochu vadilo.

Mimochodem, co takhle wally na přání? Pokaždé když mám chuť něco stvořit, většinou mám problém s tím, že nevím s kým, s čím wally udělat. Byla bych tak vděčná za nějaký tip. Pište do komentářů :)

Perfect - 3x07 I Kissed a Girl
Total Eclipse of the Heart - 1x17 Bad Reputation
Without You - 3x10 Yes/No

There's no Place Like ...blog

25. června 2012 v 17:09 | Patty
Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodla přestěhovat z webové stránky (nightdreamer.delicate-flower.com) zpátky na blog. Už delší dobu mě štval věčně zaspamovaný shout board a nějak jsem přestala mít náladu a nervy na to ustavičné kodovaní stránky. Tak jsem se uchýlila k jednodušší a schůdnější cestě - návratu zpátky sem. Některé své nejmilejší affiliates jsem si vzala s sebou. Některé už delší dobu stejně neaktualizují nebo už vůbec nefungují, takže to byla také skvělá příležitost k protřídění všech spřátelených stránek :)

Za poslední dva dny se mi podařilo sem nahrát všechny avatary a většinu wallů. Opět skvělý důvod k protřídění kousků, které se mi nelíbily. Dost jich tak skončilo v koši :-D

Design většina z Vás nejspíše bude znát. Měla jsem ho na blogu těsně předtím, než jsem se přestěhovala na web.

Co se mě týká, už mám téměř po zkouškovém. Chybí mi poslední dvě zkoušky, takže už mám více času, tudíž tu budou mnohem častější aktualizace :) Začnu hned, protože se mi během dvou měsíců se mi v počítači nahromadilo několik nových wallů. Všechny k novému, skvělému seriálu Once Upon a Time.

 
 

Reklama